آموزش حرفه ای تخصص ماست

شماره های مرتبط با واحد ثبت نام و مشاوره آموزشی خدمات سازمان 33333600-041

داخلی: خانم خالقی (301)

خانم دشتی (302)

آدرس: تبریز- ولیعصر- انتهای خیابان شهریار شمالی- 20 متری صفا- روبروی برج تجارت جهانی - سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان شرقی

2

آموزش یكی از وجوه به هم پیوسته خدمات سازمان مدیریت صنعتی است و بیش از شش دهه است كه سازمان با هدف ارتقاء ظرفیت و مهارتهای كاربردی و تخصصی مدیریت، آموزش های حرفه ای خود را در سطوح مختلف به فعالان عرصه کسب و کار، مدیران و کارشناسان ارائه می نماید. آموزش های این سازمان توسط اساتید متخصص، با سال ها تجربه کار اجرایی ارائه می گردد.

3
4
5
6

شرایط برگزاری دوره ها در سازمان

روش تدریس

با توجه به تجربیات و تحصیلات شركت كنندگان در دوره و نیازهای آموزشی مشترك آنان، سعی خواهد شد مباحث هر دوره «كاربردی و تخصصی» باشد و در ضمن «مفاهیم نظری» نیز در حد نیاز مطرح گردد.

نحوه برگزاری

دوره های آموزشی اغلب به صورت یك نیم روز در هفته ( 4یا 5 ساعت) برگزار خواهد شد. البته برای سازمان ها و سایر مشتریان حقوقی، متناسب با شرایط ایشان و توافق فیمابین به صورت اختصاصی نیز برگزار می گردد.

مدرسین

مدرسین دوره با توجه به موضوع درس، از اعضای با تجربه هیات علمی سازمان مدیریت صنعتی، مشاوران و مدیران اجرایی موفق و مجرب همكار با سازمان و همچنین اساتید و اعضای هیئت علمی کارآزموده دانشگاهها كه مورد تائید سازمان باشند انتخاب خواهند شد.

گواهینامه رسمی پایان دوره

در پایان دوره به شركت كنندگانی كه ساعات حضور آنها در جلسات مطابق استانداردهای دوره باشد، گواهینامه پایان دوره از سوی سازمان اعطاء خواهد شد. بدیهی است در غیر اینصورت گواهینامه صادر نخواهد شد.

مخاطبین

تمامی مدیران، كارشناسان و تمامی علاقه مندانی كه می خواهند دانش و مهارت خود را در حوزه مدیریت و سازمان توسعه دهند.

7

تقسیم بندی موضوعی دوره ها

• دوره های تخصصی و کاربردی مدیریت

• دوره های عالی و حرفه ای مدیریت

• دوره های کاردانی و کارشناسی

• دوره های اختصاصی شرکت ها معرفی دوره

8
9
دوره های تخصصی و کاربردی مدیریت

• برگزاری هر یک از دوره ها منوط به حد نصاب رسیدن کلاس (20 نفر) می باشد.

• شهریه های اعلامی، به عنوان تخفیف عیدانه و تا پایان اردیبهشت سال 1403 اعتبار دارند و پس از آن، 20 درصد به شهریه دوره های فوق اضافه خواهد شد.

10
11

دوره های عالی و حرفه ای مدیریت

12

توسعه دانش و مهارت، یادگیری و استفاده از تجربیات افراد در حوزه های مختلف کاری یک فعالیت مقطعی نیست و به مدیران و کارشناسان توصیه می شود که خود را همیشه نسبت به یافته ها و مطالب علمی و آکادمیک در زمینه دانش مدیریت و کسب و کار بروز نگاه دارند. لذا واحد تحصیلات تکمیلی سازمان مدیریت صنعتی در راستای توانمندسازی مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی، خدماتیو بازرگانی اعم از دولتی و خصوصی اقدام به برنامه ریزی و اجرای دوره های حرفه ای زیر نموده است. همچنین سازمان مدیریت صنعتی در فهرست Services Education World قرار دارد و متقاضیان میتوانید بعد از اتمام دروس دوره های و DBA در سازمان مدیریت صنعتی ، به منظور ارزشیابی مدرک در سطح Master توسط WES اقدام نمایند.

ویژگی های برجسته دوره های عالی

1-کاربردی بودن دروس ارائه شده مبتنی بر نیازهای خاص مدیران و کارشناسان ارشد

2- بهره گیری از اساتید خبره در حوزه صنعت و دانشگاه

3- امکان حضور در شبکه گسترده مدیران منطقه

13

دوره های بدون آزمون در مقطع کاردانی و کارشناسی

14

مرکز علمی کاربردی مدیریت صنعتی تبریز زیر نظر وزارت علوم و با نظارت دانشگاه جامع علمی- کاربردی استان، به عنوان دانشگاه شغل محور و کارآفرین در راستای آشنایی دانشجویان با مشاغل حرفه ای کشور، شناخت درست مسیر تحصیلی– شغلی، مهارت آموزی و کارآفرینی با بکارگیری استعدادهای دانشجویان و ظرفیت های شغلی پیش رو فعالیت می نماید.

15
16
17

دوره های اختصاصی شرکت ها

جهت برگزاری دوره های اختصاصی، شرکت ها و سازمان ها می توانند درخواست خود را به فاکس سازمان به شماره 33325276-041 ارسال نمایند.

شماره های تماس مستقیم تیم دوره های اختصاصی 33333600-041

داخلی: سرکار خانم حبی 304

داخلی: خانم خالقی 301

داخلی خانم دشتی 302

18

معرفی دوره

یکی از خدمات ویژه سازمان مدیریت صنعتی، طراحی و اجرای دوره های اختصاصی برمبنای نیاز شرکت ها و سازمان ها می باشد. این سازمان با بررسی علمی نیاز های آموزشی شرکت ها توسط مدیران علمی نسبت به طراحی محتوای دوره آموزشی و برگزاری اختصاصی آن در محل کارفرما یا سازمان مدیریت صنعتی اقدام می نماید .

طول دوره

در این دوره ها زمان مورد نیاز برای ارائه مباحث با همفکری و براساس نیاز کارفرما تعیین و مشخص می گردد.

تنوع دوره ها

امکان برگزاری دوره های ترکیبی ویژه مدیران، کارشناسان و روسا به صورت کوتاه مدت )تک درس( یا دوره های بلند مدت بسته به نیاز شرکت و سازمان در تمام حوزه ها وجود دارد.

سرفصل دوره ها

در این دوره ها با توجه به خواسته و نیاز کارفرما امکان ارائه سرفصل هایی متناسب با شرح شغل و فضای کسب و کار کارفرما وجود دارد.

مکان

مکان برگزاری این دوره ها بنا به درخواست کارفرما می تواند در سازمان مدیریت صنعتی و یا محل خود کارفرما انتخاب گردد. امکان برگزاری تمام دوره ها به صورت آنلاین فراهم می باشد.

اساتید

استفاده از اساتید مجرب، با سابقه و تجربه مرتبط با دوره درخواستی از طرف شرکت ها و سازمان ها

19